تبلیغات
دانشجویان مدیریت دانشگاه علوم پزشکی

دانشجویان مدیریت دانشگاه علوم پزشکی
مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی ورودی 91 
قالب وبلاگ

the jozveh) :جزوه
1- وسیله ای که در دست دانشجو جماعت بخصوص سال بالایی ها زیاد مشاهده می شود. 2- مجموعه ای از چند ورق A4 دست نخورده   !! 3-رفرنس استادان تازه کار!! 4-گاهی این وسیله بین دانشجویان مونث ومذکر رد و بدل می گردد که موجب تشکیل چیزی به نام «عشق» می شود. 5-بعد از امتحان از ابزار مهم شیشه پاک کن ها و سبزی فروشان به شمار می رود!!!! 6-وسیله ای مهم برای ترسیم کاریکاتور اساتید در حاشیه! 7- گل سرسبد درس و دانشگاه!!!
the ammeh khanom)   : عمّه خانم
1- به مسئول مسن خوابگاه خواهران گفته می شود که همه نسبت به وی ارادت عجیبی دارند! 2- دانشجوی دختر و مجرد سال هفتم پزشکی نیز به این نام معروف است!!

the salone motaleeh)  :سالن مطالعه
1-مکانی در دانشکده که برای امور مختلفی از جمله بلوتوث بازی، میز گردهای تفننّی، گفت و شنود درد دل های دوستانه و از این قبیل کارها مورد استفاده ی دانشجویان قرار می گیرد. 2-مکانی که در زمان ایران باستان، گاهاً مشاهده می شد که در آن اشخاصی به درس خواندن نیز مشغولند!

 

the abgarmkon)  :آبگرمکن
1- وسیله ای است که به منظور حرارت بخشی به آب جهت استحمام به کار می رود. 2- دستگاهی مثل آبسرد کن دانشگاه!
the absardkon) :آبسرد کن
1-وسیله ای برای سرد کردن مطلوب آب که در تابستان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. 2-دستگاهی مانند آبگرمکن خوابگاه دانشجویی!
the telephone hamrah)  :تلفن همراه
1- وسیله ای برای «کلاس گذاری» در برابر دوستان وآشنایان. (البته به دلیل اینکه امروزه هر کسی این دستگاه را دارد، این کاربرد کاهش یافته است!!) 2-دستگاهی که در هنگام امتحانات نباید همراه داشت. (کیه گوش کنه؟!!) 3-وسیله ای برای تک زنگ زدن برای این و آن! 4-نوعی ابزار تقلب حرفه ای ها!
(قابل توجه کسانی که درخواست یاری برای تقلب را داشتند)

 the payamak) پیامک
نوعی پیغام است که دانشجو از طریق سیستم تلفن همراه با این سوال که "فردا صبح کلاس داریم؟" می فرستد و فردا همان ساعت، نصف ونیمه به دست مخاطب بیچاره می رسد!

the komiteh EN Z E BA T I  )  :کمیته ا ن ض ب ا ط ی
1-نام مکانی باستانی برای اعدام مخالفان در قرون وسطا می باشد. 2-محلی که اگر کسی برود، دیگر موفق به کار در درمانگاه های دارقوز آباد هم نمی شود!! 3- محلی که ما به جرم وبلاگ نویسی به زودی قراراست به آنجا برویم. (شما رابه خدا برایمان دعا کنید!!!)

forjeh) :فرجه
1- به یک هفته قبل از شروع ترم گفته می شود که گاهی دانشگاه ها تعطیل می کنند گاهی نیز دانشجویان به بهانه ی درس خواندن. (به طور کلی تاکنون رؤیت نشده است که دانشجو جماعت در این زمان به دانشگاه بیایند!!!) 2- زمانی برای رفتن خوابگاهی ها به شهرشان! 3-زمانی برای شروع یللی تللی های دانشجویان بومی!! 4- نام آن برگرفته از یکی از مبانی رادیکال است.


[ 1391/08/28 ] [ 13:06 ] [ اسماعیلی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.